Arama
Flitreler
banner
0282 2610555 // Bize Ulaşın
Kapat

Kargo & İade

İade Şartları ve Kuralları

İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını, garanti belgesini ve iade nedeninizi belirten bir dilekçeyi göndermelisiniz.

İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

 

mercedesparcamarketi.com’dan Satın alınan ürünler, müşteriye teslim tarihinden itibaren on (10) gün içerisinde, kullanılmadan, özellikle ürünün orijinal ambalajı hasar görmeden kısacası tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmeden iade edilebilir. Müşteri mercedesparcamarketi.com tarafından ürün iade onayı aldıktan sonra  mercedesparcamarketi.com'a ulaştırması yeterlidir.

 

Mercedesparcamarketi.com hatası dışındaki tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Tüm iade gönderileri MNG Kargo ile MNG Kargo 96100052 müşteri kodu belirtilerek yapılmak zorundadır.

 

Mercedesparcamarketi.com tarafından yanlış veya belirtilen araca uyumsuz olan parça gönderilmesi durumunda iade ve değişim kargo ücreti mercedesparcamarketi.com tarafından karşılanacaktır.

 

Yalnızca; mercedesparcamarketi.com'dan yapılan oto elektrik ve oto elektronik (far, stop, sinyal bu gruba dahil değildir bu ürünler kaporta grubundadır) aksamı ürünlerinde hiç bir süretle iade kabul edilmemektedir .

 

İade etmek istediğiniz ürünü yada ürünleri, faturası, hasarsız orijinal ambalajı varsa aksesuar ve kullanma klavuzları ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde fatura üzerindeki adrese 96100052 müşteri koduyla MNG Kargo ile gönderiniz. Ürün ambalajlarının zarar görmemesi için ( ürünün tekrar satılabilirliğini engelleyebilecek paketlemeler, orijinal ürün veya orijinal ürün ambalajı üzerinde hiçbir değişiklik yapılmamalıdır ) ürünü başka bir poşet ya da koli içine koymanızda fayda vardır. Fatura zarfınızın içine iade sebebinizi açıklayan bir not eklemeyi unutmayınız.

 

 Yapılacak muayenenin ardından en geç on (10) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesabınıza yada kredi kartınıza aktarılacaktır.

 

Önemli Uyarı: Karşılıklı Mutabakat Sağlanmaksızın Yapılan Tek Taraflı İadeler Kesinlikle Kabul Edilmeyecektir.Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.