Arama
Flitreler
banner
0282 2610555 // Bize Ulaşın
Kapat

Hakkımızda

1975 yılında Bülent-Rükent Türer tarafından  TÜRER TİCARET adı ile kurulan firmamız, ithalat-ihracat- oto alım satımı ve oto yedek parçaları satışı ve nakliyeciliği üzerine faaliyete geçmiştir.

 (15 OCAK 1976 YILI -  298 SAYILI TÜRKİYE TİCARET SİCİLİ GAZETESİ )

 Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar ağırlıklı olarak Mercedes-Benz binek ve ticari araçların yedek parçalarının tedariği ve satışı üzerine hizmet vermektedir.

 Firmamız bir aile şirketidir. Halen Bülent-Rükent Türer ve 2.kuşak olarak Atilla-Hakan Türer tarafından yönetilmektedir.

 Marmara bölgesinde aktif olan firmamız 2010 yılından itibaren ticaret hayatına www.mercedesparcamarketi.com  e-ticaret sistemini oluşturarak Mercedes-Benz binek ve ticari araçların yedek parçalarının tedarik ve satış hizmetini ülke geneline taşımıştır.

 Ticaret anlayışımızda her zaman önceliğimiz KALİTELİ ÜRÜN daha sonrasında HESAPLI ÜRÜN olmuştur.

 Hedefimiz, sattığımız ürünlerden şikayet almadan, montaj esnasında uyum sorunu olmadan belirttiğimiz süre içinde sizlere ihtiyacınız olan ürünü en hızlı şekilde ulaştırmaktır . Bu hedefimizin sürekliliğini sağlamak için belirli kalite standartlarına  sahip, kalite ve uzun ömürlülüğünü ispatlamış markaların ürünlerini Mercedes-Benz kullanıcılarına sunmaktır.

Kullanmakta olduğumuz yedek parça katalog programları ile şuan %98 verimle müşterilerimize sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

 Tekirdağ il merkezinde 400 metrekare kapalı alanlı mağazamızda  5000 çeşit stoklu yedek parça ile Mercedes-Benz kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 E-ticaret alanında da sahip olduğumuz ticaret anlayışımızla Mercedes-Benz kullanıcılarına www.mercedesparcamarketi.com mağazamız ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

Mercedes-Benz sahibi olmak ayrıcalıktır, firma olarak bu ayrıcalıklar dünyası üyelerinin hizmetindeyiz.

Saygılarımızla